Pompy ciepła Żyrardów

Pompy ciepła to nowoczesne, wysoce niezawodne i przede wszystkim dużo bardziej bezawaryjne w działaniu i bezobsługowe systemy grzewcze, niż te tradycyjne i powszechnie znane oraz niegdyś wyłącznie stosowane. Wybór odpowiedniej pompy ciepła nie powinien być problemem – szczególnie zaś wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup pompy ciepła od dobrego instalatora. Na co możemy liczyć, wybierając współpracę z najlepszymi z branży? Z pewnością na pełen profesjonalizm obsługi i kompleksowość usług dostępnych w jednym miejscu. Polecamy współpracę z firmą Eco Strus w Żyrardowie!

Powietrzne pompy ciepła Żyrardów

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Rodzajów pomp ciepła dostępnych obecnie w Żyrardowie i nie tylko, jest całkiem sporo (gruntowa lub powietrzna pompa ciepła). Sęk jednak w tym, by świadomie wybrać najlepszą opcję z dostępnych w branży. I tu pod względem wydajności pracy najlepiej sprawdza się gruntowa pompa ciepła. Ta wyróżnia się nie tylko tym, że jest systemem nowoczesnym i ekologicznym, ale również doskonale sprawdza się w efektywnym przygotowaniu ciepłej wody użytkowej. Dodatkowym atutem gruntowej pompy ciepła pozostają również niskie koszty ogrzewania oraz doskonały komfort użytkowania. Jednostka zewnętrzna pompy ciepła gwarantuje odpowiedni  poziom mocy akustycznej zapisanej w rozporządzeniu o sprawie dopuszczalnych poziomów hałasu.

Wielu znawców branży przyznaje, że wybór gruntowej pompy ciepła właściwie nie ma słabych stron. To doskonała wiadomość dla tych inwestorów, którzy chcą mądrze i niedrogo ogrzewać własny dom. Warto wybrać tę opcję w Żyrardowie!

Polecamy artykuł: gdzie zamontować pompę ciepła

Gruntowe pompy ciepła Żyrardów

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Pompy ciepła typu powietrze/woda są chętnie kupowanymi pompami w Żyrardowie. Najczęściej są to systemy typu split, czyli składają się z dwóch jednostek. Przyszli inwestorzy martwiący się o hałas powodowany pracą pompy ciepła nie powinni się obawiać. Sprężarka i wentylator bowiem w powietrznej pompie ciepła znajdują się w jednostce zewnętrznej, czyli tej, która montowana jest poza budynkiem.

Warto podkreślić, że nowoczesne powietrzne pompy ciepła typu split zaliczane są do systemów praktycznie niesłyszalnych nie tylko dla domowników, ale także ich sąsiadów. Okazuje się, że w praktyce wystarczy zamontować taką pompę już 3 m od granicy działki, by spełniała wszystkie wymagania dotyczące dopuszczalnego poziomu hałasu i poziom ciśnienia akustycznego, regulowane przepisami. Teraz już wiesz, pompa ciepła ile od granicy działki powinna być ustawiona i gdzie zamontować pompę ciepła. Warto postawić na inwestycję w zakup tej właśnie pompy ciepła!

Żyrardów

Żyrardów – miasto położone  w centralnej części Polski, w województwie mazowieckim. Dzieli je odległość 45 km od Warszawy. Żyrardów graniczy z 4 gminami: Jaktorów, Radziejowice, Wiskitki oraz Puszcza Mariańska. W mieście działa montownia telewizorów należąca obecnie do chińskiego koncernu TCL Corporation, Polmos Żyrardów produkujący słynną wódkę Belvedere oraz Pomona Company.

Będąc z wizytą w Żyrardowie warto zobaczyć m.in.: zespół pałacowy Dittricha, kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia oraz poewangelicki kościół Wniebowstąpienia Pańskiego.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Opinie

„O pompach ciepła już od dawna słyszałem wiele dobrego. Zdecydowałem się na zakup i montaż powietrznej pompy ciepła po konsultacjach z fachowcami z firmy Eco Strus. Odkąd korzystam z ogrzewania generowanego przez pompę ciepła wiem, że to najlepszy i najbardziej ekonomiczny sposób zapewnienia ciepła budynkom mieszkalnym. Polecam!” – Adam, 48 lat

„Odkąd moja siostra jest zadowoloną użytkowniczką powietrznej pompy ciepła, ja także myślałam o tym, by zainwestować w ten nowoczesny system grzewczy. Udało mi się namówić męża. Skorzystaliśmy z usług od firmy Eco Strus. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi.” – Natalia, 39 lat

„Co skłoniło mnie do wyboru pompy ciepła? Przede wszystkim wygoda użytkowania, gwarancja dużo niższych kosztów ogrzewania oraz ekologiczność tego systemu grzewczego. Od tej pory nie musze martwić się już o zapas drewna czy innych paliw. Warto wybrać niezawodną pompę ciepła!” – Ludwik, 53 lata

Dołącz do grona naszych realizacji