Pompy ciepła Siewierz

Nowoczesne pompy ciepła to rozwiązania zaliczane do niezwykle ekologicznych i ekonomicznych zarazem. Coraz więcej osób decyduje się na ich montaż we własnym domu, bo korzyści z takiego rozwiązania są naprawdę bardzo liczne. Czy nie warto więc zastanowić się nad tym, by zainwestować w innowacyjne systemy grzewcze? Uniezależni się tym samym od wciąż drożejących paliw kopalnych, a przy tym zadba o własny komfort? Warto podkreślić, że chętnie wybierane pompy ciepła w Siewierzu to systemy grzewcze słynące z wysokiej bezawaryjności oraz niemal 100% bezobsługowości. Wystarczy, że zostaną fachowo zamontowane i profesjonalnie zaprogramowane! Warto korzystać z takich na co dzień!

Powietrzne pompy ciepła Siewierz

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Gruntowe pompy ciepła nie od dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród inwestorów. Te systemy grzewcze czerpiące energię z gruntu wybierane są głównie przy nowo powstających inwestycjach i realizowane są zazwyczaj na jeszcze niezagospodarowanych działkach. Warto wiedzieć, że wraz z wyborem gruntowej pompy ciepła trzeba liczyć się z koniecznością wykonania odpowiednich odwiertów. Wszystko po to, aby mogły tam trafić kolektory poziome lub pionowe. Kiedy zaś najlepiej sprawdzą się kolektory umieszczone w orientacji poziomej? Te polecane są do montażu na działce o gruntach gliniastych oraz mocno nasączonych wodą powierzchniową. Z kolei na działkach z piaskami zdecydowanie lepszym i wydajniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie kolektorów pionowych.

Gruntowe pompy ciepła Siewierz

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Do najpopularniejszych powietrznych pomp ciepła zaliczyć należy trzy ich modele. O jakich mowa? To pompy monoblokowe wewnętrzne, pompy monoblokowe wewnętrzne oraz pompy typu split. Niezależnie od tego, na którą z nich się zdecydujemy, ich skuteczne działanie oraz moc zależeć będą w dużej mierze od warunków panujących na zewnątrz. Warto wiedzieć jednak, że w powietrznych pompach monoblokowych wszystkie z elementów tego urządzenia znajdować się będą w jednej obudowie. Jeśli wybierzemy zaś pompę typu split, liczyć się powinniśmy z tym, że to urządzenie składać się będzie z dwóch części: zewnętrznej oraz wewnętrznej. Wybierając powietrzną pompę ciepła w Siewierzu warto zwrócić jeszcze uwagę na poziom hałasu, jaki ta generuje. Wybór na współczesnym rynku jest doprawdy ogromny!

Siewierz

Siewierz – miasto położone w południowej części Polski, siedziba władz gminy miejsko – wiejskiej. Miasto położone jest na Garbie Tarnogórskim, nad rzeką Czarna Przemsza.

Do najbardziej znanych zabytków Siewierza zaliczymy barokowe kościoły z XVI – XVIII wieku, romański kościół św. Jana Chrzciciela czy godną odwiedzenia Izbę Tradycji i Kultury Dawnej. Na odwiedzających czekać też będą ruiny gotyckiego zamku książąt siewierskich. Na terenie Siewierza znajduje się także bardzo popularny wśród turystów zalew Przeczycko – Siewierski.

Miasto słynie z pysznych dań tradycyjnych: żurku, żołądków z gęsi, wątróbek gęsich, smalcu z gęsi oraz pieczonej kaczki, oraz gęsi. Do tego w Siewierzu uprawia się znaną w całej Polsce borówkę siewierską.

Sprawdź również ofert:

Opinie

„Modernizując 20-letni dom doszedłem do wniosku, że pora zadbać o własny komfort. Wybrałem więc niskotemperaturową powietrzną pompę ciepła. Tę dobrali mi w Siewierzu specjaliści z branży, a do tego jeszcze fachowo zamontowali. Wreszcie mam zapewniony komfort ciepła i nie muszę dźwigać opału do kotła! Polecam.” – Wiktor, 58 lat

„Nowoczesne technologie fascynowały mnie od zawsze i w końcu postanowiłem, że wprowadzę trochę nowości do własnego domu. Zdecydowałem się na montaż pompy ciepła, a fachowe doradztwo otrzymałem nie gdzie indziej, jak w firmie Eco Strus. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.” – Michał, 45 lat

„Nigdy nie sądziłam, że przeprowadzając się do domu po dziadkach, zamienię tradycyjny kocioł na pompę ciepła. Tę opcję doradził mi kuzyn i… nie żałuję. Wreszcie mogę spać spokojnie, bez obaw, że z rana obudzę się w wychłodzonym domu.” – Natalia, 37 lat.

Dołącz do grona naszych realizacji