Pompy ciepła Pyrzowice

Pompy ciepła są urządzeniami grzewczymi najnowszej generacji, znanymi z wysokiego poziomu bezpieczeństwa eksploatacji, ekologiczności oraz ponadprzeciętnej ekonomiczności. Zasada ich działania nie jest skomplikowana – systemy te wykorzystują tanią i odnawialną energię skumulowaną w środowisku naturalnym, a zasoby środowiskowe są niczym nieograniczone. Do tego pompy ciepła działają bez ingerowania w przyrodę oraz wytwarzania negatywnych skutków względem natury. Warto wiedzieć, że do najbardziej ekonomicznych pomp ciepła w Pyrzowicach zaliczyć należy gruntowe pompy ciepła. Co warto wiedzieć o poszczególnych rodzajach nowoczesnych pomp ciepła? O tym piszemy w dalszej części naszej publikacji!

Powietrzne pompy ciepła Pyrzowice

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Ogromna o stale rosnąca popularność gruntowych pomp ciepła w Pyrzowicach nie bierze się z przypadku. Te gruntowe systemy grzewcze są bardzo ekonomiczne, a istotą zasady ich działania pozostaje korzystanie z najgłębszych pokładów energii. Ta zaś, zgromadzona w gruncie, jest najmniej podatna na warunki pogodowe. Warto wiedzieć jednak, że decydując się na wybór gruntowych pomp ciepła warto pamiętać o możliwości montażu gruntowych kolektorów o przebiegu poziomym lub pionowym. O szczegóły efektywności procesu grzania dobrze jest pytać wysokiej klasy specjalistów z branży nowoczesnych technologii grzewczych. U pracowników firmy Eco Strus z pewnością otrzymać można wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Z oferowanego przez nich fachowego wsparcia warto skorzystać!

Gruntowe pompy ciepła Pyrzowice

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Powietrzne pompy ciepła w Pyrzowicach zyskują na popularności. Dzieje się tak głównie dlatego, że montaż takiej pompy generować będzie dużo niższe rachunki za ogrzewanie oraz zdecydowanie niższe koszty eksploatacji. Dlaczego jeszcze warto wybrać powietrzną pompę ciepła? To rozwiązanie idealnie sprawdzi się szczególnie w nowych budynkach oraz tych dopiero co modernizowanych. Do tego dołożyć należy fakt, że montaż powietrznej pompy ciepła nie jest skomplikowany, a możliwość skutecznego pozyskania ciepła z powietrza sprawia, że powietrzna pompa ciepła staje się dużo bardziej konkurencyjnym wyborem niż postawienie na pompę wodną lub gruntową. Warto poznać możliwości oferowane przez powietrzny system grzewczy!

Pyrzowice

Pyrzowice – bardzo znana polska wieś sołecka położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Popularność miejscowości wynika stąd, że na jej terenie znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice.

Będąc w Pyrzowicach warto zobaczyć głównie murowaną kaplicę Nawiedzenia Najświętszej Marii oraz słupową kapliczkę z przełomu XIX i XX wieku.

Opinie

„O pompach ciepła słyszałem wiele dobrego od znajomych i rodziny. W końcu i ja zdecydowałem się poznać najlepszą pompę do użytku w moim domu. Wybór powietrznej pompy ciepła doradzili mi specjaliści z firmy Eco Strus. Tak fachowego podejścia do tematu jeszcze nie widziałem. polecam współpracę z najlepszymi specjalistami z branży!” – Sławomir, 34 lata

„Stale rosnące rachunki za ogrzewanie i postępujący gorszy stan mojego zdrowia sprawiły, że zdecydowałem się na montaż nowoczesnej pompy ciepła. Ta zaś nie dość, że pracuje bardzo cicho, to zapewnia dostęp do ciepła o którym marzę. Do tego nie trzeba jej wcale obsługiwać. Takie nowoczesne technologie bardzo lubię!” – Mirosław, 57 lat

„Otrzymałam w spadku dom i musiałam przeprowadzić w nim remont. Szybko okazało się, że warto zastąpić stary kocioł nowoczesnym systemem grzewczym. Tak poznałam liczne funkcjonalności pompy ciepła i… od tej pory polecam wybór tego systemu grzewczego wszystkim swoim znajomym!” – Magdalena, 39 lat

Dołącz do grona naszych realizacji