Pompy ciepła Wyszków

Pompy ciepła w Wyszkowie i nie tylko, znane są z wysoce wydajnej pracy oraz dużej oszczędności kosztów eksploatacyjnych. Do tego działają na podstawie wykorzystania energii pochodzącej głównie z odnawialnych źródeł naturalnych. Nie będzie więc nic dziwnego w tym, że są rozwiązaniem dedykowanym pasjonatom ekologii. Co warto wiedzieć o pompach ciepłych i gdzie najlepiej zamontować wybrany rodzaj pompy ciepła? O to warto pytać doświadczonych specjalistów z branży. Takich zaś nie brakuje w zespole wykwalifikowanych pracowników firmy Eco Strus. Z ich usług w Wyszkowie po prostu warto skorzystać!

Powietrzne pompy ciepła Wyszków

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Gruntowe pompy ciepła w Wyszkowie cieszą się dużą popularnością i stale rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Dzieje się tak nie bez przyczyny. Dużym atutem tych systemów grzewczych pozostaje możliwość ich łączenia z innymi źródłami ciepła. Wszystko to zaś jest możliwe dzięki zastosowaniu zasobnika buforowego oraz opcji wykorzystania sterowania wieloma obiegami grzewczymi. O tym wszystkim nie trzeba jednak wiedzieć we własnym zakresie. Warto udać się do producenta pomp ciepła lub sprzedawcy, doskonale orientującego się w tajnikach branży grzewczej. W Wyszkowie usługi te znajdziemy w firmie Eco Strus. Warto z nich skorzystać, bo uzyskamy wówczas w pełni fachowe doradztwo i pomoc w zakresie doboru pompy ciepła idealnie dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb.

Sprawdź gdzie zamontować pompę ciepła.

Gruntowe pompy ciepła Wyszków

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Sukcesem współczesnych, w pełni świadomych inwestorów jest zadbanie o to, by do wnętrza własnego domu zaprosić najlepszą technologię grzewczą z dostępnych. Nic dziwnego więc, że dobrze dobrana, profesjonalna powietrzna pompa ciepła to system grzewczy zapewniający nie tylko komfortowe grzanie budynku, ale i dostawy ciepłej wody użytkowej. Wybór tego rodzaju pompy ciepła sprawdzi się nie tylko w nowych budynkach, ale i tych właśnie modernizowanych. Najważniejsze pozostaje zaś to, że nie ma konieczności ingerowania w otoczenie domu. Do tego warto podkreślić także i to, że inwestycja w zakup powietrznej pompy ciepła będzie wiązać się z poniesieniem dużo mniejszych kosztów, niż w przypadku zakupu gruntowej pompy ciepła. Warto wybrać powietrzną pompę ciepła w Wyszkowie!

Wyszków

Wyszków – miasto położone na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie wyszkowskim. Znajduje się w odległości 55 km od Warszawy, na trasie łączącej stolicę z Białymstokiem. Obecnie w Wyszkowie prężnie funkcjonuje przemysł szklarski, z hutą szkła Ardagh Glass na czele, drukarnia oraz przemysł metalowy. Ponadto miasto słynie z ośrodka letniskowego Rybienko Leśne, położonego przy lewym brzegu Bugu.

Będąc w Wyszkowie warto zobaczyć m.in.: klasycystyczny pałac w Rybienku Starym, Willę Siewierzankę, kościół św. Idziego oraz browar z XIX wieku.

Opinie

„Zięć szukał oszczędności w kosztach ogrzewania remontowanego domu. Doradziłem mu więc, by skontaktował się ze specjalistami z firmy Eco Strus. Ja z ich doradztwa dawno już skorzystałem i od tej pory cieszę się z licznych funkcjonalności gruntowej pompy ciepła. Polecam!” – Ryszard, 58 lat

„Wreszcie spełniliśmy z mężem marzenie o posiadaniu własnego domu! Gdyby nie decyzja o tym, że już na etapie budowy zarezerwowaliśmy miejsce na działce na pompę ciepła, dziś tak mało byśmy nie płacili za ogrzewanie w sezonie. Warto wybrać nowoczesny system grzewczy!” – Karolina, 36 lat

„Nigdy nie sądziłem, że pompa ciepła sprawdzi się w wielu zastosowaniach. A tu okazało się, że nie tylko gwarantuje dostawę ciepła do domu, ale również z sukcesem podgrzeje wodę użytkową. Taka inwestycja to same korzyści!” – Błażej, 40 lat

Dołącz do grona naszych realizacji