Pompy ciepła Szczekociny

Nowoczesne pompy ciepła w Szczekocinach znane są z wysokiej niezawodności działania oraz niemal wszechstronnego zastosowania. Dzięki pompom ciepła teraz z powodzeniem można nie tylko ogrzewać budynek mieszkalny, ale również zapewnić dostęp do niedrogiej, ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła zaliczane są wreszcie do rozwiązań niezwykle wygodnych i bardzo komfortowych. Nadają się do montażu zarówno w nowym budynku, jak i obiekcie zmodernizowanym. Najważniejsze pozostaje jednak to, że np. przy wyborze powietrznej pompy ciepła, ingerencja w otoczenie budynku nie jest potrzebna. Czy warto ją wybrać? Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak!

Powietrzne pompy ciepła Szczekociny

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Na czym polega działanie niezawodnej  gruntowej pompy ciepła? To wykorzystanie energii znajdującej się w gruncie, ale nie tylko. To także proces pobierania energii, podczas którego zachodzi ogrzewanie cieczy krążącej kolektorze gruntowym. Następnie wydobyte ciepło zostaje dostarczone do pompy ciepła, a finalnie – trafia docelowo do budynku, który wymaga ogrzania. Niezaprzeczalnie gruntowe pompy ciepła, tak popularne w Szczekocinach, zaliczane są do najbardziej wydajnych, opłacalnych oraz trwałych systemów grzewczych.

Gruntowe pompy ciepła Szczekociny

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Powietrzna pompa ciepła w branży kojarzona jest niezmiennie z jednym z najłatwiejszych, a zarazem też najtańszych sposobów na ogrzewanie nie tylko domu, ale i wody użytkowej. Nic dziwnego więc, że jest systemem bardzo chętnie wybieranym przez inwestorów w Szczekocinach. Warto pamiętać jednak, że najlepiej tego rodzaju pompę ciepła dobierze nie kto inny, jak doświadczony instalator w branży. On właśnie wskaże, jaka moc pompy ciepła będzie optymalna dla zapewnienia odpowiedniego grzania w danym budynku mieszkalnym czy użytkowym. Warto wybierać usługi najlepszych specjalistów w branży – szeroka oferta dostępna Eco Strus sprawdzi się w tej sytuacji zdecydowanie najlepiej!

Województwo śląskie

Szczekociny – miejscowość położona w powiecie zawierciańskim, znajdująca się na terenie województwa śląskiego. Szczekociny leżą nad rzeką Pilicą, na obszarze Niecki Włoszczowskiej.

Osoby odwiedzające Szczekociny powinny zobaczyć m.in. barokowo – klasycystyczny zespół z pałacem, otoczony parkiem, kościół parafialny pw. św. Bartłomieja oraz budynek dawnej plebanii, zlokalizowany przy placu Panny Marii 5.

Polecane artykuły na blogu:

Opinie

„Od zawsze marzyłem o tym, by we własnym, wymarzonym zresztą domu, wdrażać jak najbardziej ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Zdecydowałem się więc na inwestycję w zakup pompy ciepła w Szczekocinach i… nie żałuję. Polecam te niezawodne i bardzo wydajne systemy grzewcze!” – Marian, 46 lat

„Dużo pozytywów słyszałem o niezawodności eksploatacji powietrznej pompy ciepła. Po rozmowie z fachowcami z firmy Eco Strus także i ja zdecydowałem się na montaż tego systemu grzewczego. Efekt jest niesamowity – dużo niższe rachunki za ogrzewanie i ogromna wygoda eksploatacji pompy ciepła. Polecam!” – Jacek, 52 lata

„Decyzję o wyborze gruntowej pompy ciepła podjęliśmy z mężem już na etapie budowy naszego wymarzonego domu w Szczekocinach. Fachowe doradztwo uzyskane u specjalistów z branży tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że nasza decyzja była słuszna. Polecamy wszystkim udaną współpracę z Eco Strus!” – Marzena, 38 lat

Dołącz do grona naszych realizacji