Pompy ciepła Sochaczew

Ogrzewanie pompą ciepła w Sochaczewie to jedno z bardzo rozsądnych i proekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych na współczesnym rynku branżowym. Realne oszczędności płynące z energooszczędności oraz wykorzystania nieskończonych źródeł energii ze środowiska naturalnego, to tylko jedne z wielu czynników decydujących o tym, że warto zainwestować w zakup i montaż tego innowacyjnego systemu grzewczego. Idealnej pompy ciepła warto szukać w szerokiej ofercie dobrego producenta i instalatora. Polecamy usługi dostępne w firmie Eco Strus. To profesjonalizm najwyższych lotów!

Powietrzne pompy ciepła Sochaczew

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Pompa ciepła to nowoczesne urządzenie zaliczane do równie nowoczesnego systemu grzewczego, która cieszy się niezwykle wysoką niezawodnością działania. Mimo tego, że trzeba liczyć się ze sporymi kosztami inwestycyjnymi, poniesiony wkład finansowy w praktyce szybko się zwraca – a ten zwrot jest dodatkowo gwarantowany przez producenta. Gruntowe pompy ciepła w Sochaczewie i najbliższych okolicach cieszą się tak dużą popularnością ze względu na to, że ich montaż nie jest problemowy, a samo działanie uznawane jest za jedno z najbardziej niezawodnych uwzględniając wszystkie z dostępnych obecnie pomp ciepła. Z punktu widzenia inwestorów – jest to niezwykle ważne. Warto postawić na wybór takiej pompy ciepła! Sprawdź ofertę na pompy ciepła Mazowieckie.

Gruntowe pompy ciepła Sochaczew

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Za co inwestorzy cenią nowoczesne grzanie z wykorzystaniem funkcjonalności pomp ciepła? Przede wszystkim za wielofunkcyjność dostępnych rozwiązań. Teraz możliwe staje się bowiem zarówno ogrzewanie powierzchni mieszkalnej, jak i zapewnianie dostępu do ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo innowacyjna pompa ciepła pełnić może także rolę niezawodnego urządzenia chłodzącego. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu 4 – drogowego zaworu decydującego o tym, że pompa ciepła staje się świetną alternatywą dla standardowych i powszechnie znanych klimatyzatorów. W jej przypadku nie jest konieczne stworzenie dodatkowego układu, a korzystanie z szerokich funkcjonalności jest bardzo praktyczne. Warto wybrać powietrzne pompy ciepła od Eco Strus w Sochaczewie!

Sochaczew

Sochaczew – miasto położone w centralnej Polsce, na terenie województwa mazowieckiego. To jeden z najstarszych ośrodków miejskich na Mazowszu. Miasto składa się z kilku dzielnic zróżnicowanych pod względem zagospodarowania. W centrum znajduje się najwięcej zabytków, Trojanowo zaś zaliczane jest do najstarszych osiedli miejskich Sochaczewa – tutaj niegdyś był gród, dzielnicą przemysłową jest Chodaków, zaś fabryczną – Boryszew, głównie ze względu na działalność Boryszew ERG S.A. i Uponor Polska Sp. z o.o. W Sochaczewie funkcjonuje także fabryka kosmetyków Verona Products Professional Sp. z o.o. oraz firma Mars Sp. z o.o., działająca w branży spożywczej. Od 2011 roku przy ul. Batalionów Chłopskich funkcjonuje lądowisko sanitarne.

Będąc w Sochaczewie warto zobaczyć m.in.: budynek dworca kolejowego, kościół w Trojanowie, Muzeum Kolei Wąskotorowej, kościół pw. św. Wawrzyńca jak i cmentarz żydowski.

Nasza oferta obejmuje również:

Opinie

„Szukałem w Sochaczewie firmy, która specjalizuje się w doborze niezawodnych pomp ciepła. Kuzyn polecił mi usługi dostępne w firmie Eco Strus. Jestem bardzo zadowolony z najwyższego poziomu profesjonalizmu i fachowości. Polecam!” – Jan, 49 lat

„W poszukiwaniu ekologicznego i oszczędnego systemu grzewczego trafiłem na ofertę nowoczesnych pomp ciepła. Okazało się, że lepiej trafić nie mogłem! Odkąd korzystam z funkcjonalności powietrznej pompy ciepła, za ogrzewanie płacę dużo mniej. Warto postawić na wybór tej sprawdzonej technologii grzewczej.” – Zbigniew, 53 lata

„Gruntowa pompa ciepła od firmy Eco Strus to jedno z najbardziej sprawdzonych i polecanych rozwiązań grzewczych na współczesnym rynku. To także gwarancja dużo niższych kosztów ogrzewania oraz pewność, że korzysta się z ekologicznego sposobu grzewczego.” – Marcel, 37 lat

Dołącz do grona naszych realizacji