Pompy ciepła Piastów

Pompy ciepła w Piastowie, dostępne w bogatej ofercie od dobrego producenta z branży, cieszą się ogromnym i stale rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów. Wielu z nich decyduje się na zastosowanie pompy ciepła do ogrzewania domu wraz z połączeniem tego systemu grzewczego z ogrzewaniem niskotemperaturowym. Tu mowa głównie o ogrzewaniu podłogowym lub z wykorzystaniem grzejników niskotemperaturowych. Ważne jest także odpowiednie zagęszczenie rur ogrzewania podłogowego. O szczegóły jednak warto pytać polecanych specjalistów z branży. Z pewnością kompleksowe usługi na najwyższym poziomie otrzyma się w firmie Eco Strus. Warto ich wybrać!

Gruntowe pompy ciepła Piastów

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Nowoczesne, gruntowe pompy ciepła Caliane są zaliczane do tych urządzeń, które oznaczają się najwyższą z możliwych wydajnością, przy czym są gwarantem sprawnego, całorocznego ogrzewania budynku mieszkalnego. Przy jednoczesnym maksymalnym obniżeniu całkowitych kosztów eksploatacji. To również się opłaca. Warto postawić więc na zakup i fachowy montaż gruntowej pompy ciepła od najlepszych w branży. Szeroko polecane usługi w Piastowie to te świadczone przez firmę Eco Strus. Warto z nich skorzystać!

Powietrzne pompy ciepła Piastów

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Aby można było mówić o pełnym sukcesie w doborze rodzaju pompy ciepła w Piastowie, warto dokładnie określić prawidłowy bilans cieplny budynku. Ważne, by był on zgodny z fizycznymi cechami konkretnego obiektu. Dobrze jest też dobierać rodzaj i moc pompy ciepła do typu budynku. Bardzo popularnym rozwiązaniem w budynkach starszego typu jest zastosowanie ekologicznej i niezawodnej w działaniu powietrznej pompy ciepła. Warto jednak podkreślić, że takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się w budynkach po termomodernizacji. W innych przypadkach ogrzewanie może nie zdołać pokryć strat ciepła obiektu mieszkalnego. Dodatkowo, aby można było stwierdzić, że cały system grzewczy działa wydajnie i prawidłowo, konieczne jest prawidłowe zamontowanie wszystkich elementów wybranego rodzaju pompy ciepła.

Województwo śląskie

Piastów – miasto położone na terenie województwa mazowieckiego, zaliczane do aglomeracji warszawskiej, zamieszkane przez ponad 22 000 osób.

Będąc w Piastowie warto zobaczyć m.in.: kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej, kościół Chrystusa Króla Wszechświata oraz kościół św. Michała Archanioła.

Polecane artykuły na blogu:

Opinie

„O pompach ciepła dużo słyszałem od wielu znajomych, jednak to specjaliści z firmy Eco Strus konkretnie doradzili mi model pompy ciepła najlepiej dopasowany do potrzeb mojego domu. Teraz mogę cieszyć się nie tylko wygodą użytkowania takiej pompy, ale również sporymi oszczędnościami w kosztach ogrzewania w sezonie grzewczym.” – Przemysław, 43 lata

„Do najważniejszych zalet powietrznej pompy ciepła zaliczyć należy nie tylko wygodę użytkowania oraz możliwość korzystania z gwarantowanych dostaw ciepła, ale również opcję komfortowego chłodzenia domu w okresie letnim. Polecam inwestycję w tej niezawodny i nowoczesny system grzewczy!” – Wiktoria, 39 lat

„Odkąd korzystamy w domu z pompy ciepła, nie muszę się już o nic martwić. Całe szczęście, że zaufałam świetnym fachowcom z firmy Eco Strus. W końcu możemy z mężem być spokojni o to, że w naszym domu zawsze będzie ciepło.” – Stefania, 57 lat

Dołącz do grona naszych realizacji