Pompy ciepła Piaseczno

Myśląc o dobrych i godnych zainteresowania pompach ciepła dostępnych w Piasecznie, warto zwrócić uwagę na właściwe dobranie ich mocy do realnego zapotrzebowania budynku mieszkalnego na ciepło. Dobierając moc pompy ciepła warto uwzględnić nie tylko wielkość powierzchni do ogrzania, ale również należy wziąć pod uwagę także stan techniczny izolacji zastosowanej w budynku. Kluczową kwestią pozostaje też dopasowanie dostępnej mocy grzewczej do oczekiwanej temperatury odczuwalnej w obiekcie mieszkalnym. Warto podkreślić, że najlepszym sposobem na dobranie właściwej mocy grzewczej pompy ciepła będzie skorzystanie z usług wysokiej klasy profesjonalistów z branży. Polecamy skorzystać z szeroko rekomendowanych usług oferowanych przez firmę Eco Strus w Piasecznie!

Powietrzne pompy ciepła Piaseczno

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Nowoczesne, gruntowe pompy ciepła Termeo cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów w Piasecznie. Dzieje się tak nie bez powodu. Te innowacyjne systemy grzewcze bowiem znane są z wysokiej efektywności działania, najwyższej z dostępnych  klas energetycznych oraz opcji pozwalającej na możliwość podłączenia do wykonanego wcześniej kolektora glikolowego. Do tego pompą Termeo można też intuicyjnie sterować z wykorzystaniem świetnego czujnika sterowania, który dodatkowo można również rozbudowywać. Jeszcze jednym, równie istotnym atutem pomp ciepła Termeo od Eco Strus w Piasecznie będzie możliwość wygodnego usytuowania zasobnika c.w.u. pod pompą ciepła lub tuż obok niej.

Gruntowe pompy ciepła Piaseczno

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Jedną z chętnie wybieranych powietrznych pomp ciepła w Piasecznie pozostaje pompa Lizea. Ta może być wyposażona w dodatkowy zasobnik c.w.u., co niejednokrotnie okazuje się rozwiązaniem trafionym w 10-tkę. Takie przemyślane doposażenie pompy ciepła sprawi, że możliwe stanie się zapewnienie w budynku mieszkalnym czy użytkowym, zapewnienie komfortowej i taniej, ciepłej wody użytkowej. Rozwiązanie tego rodzaju z pewnością przyniesie mnóstwo realnych oszczędności i pozwoli na zdecydowanie szybszy zwrot kosztów poniesionych na zakup i montaż powietrznej pompy ciepła. Jeśli do tego wszystkiego dołożymy dużą prostotę w działaniu systemu grzewczego, jego nieskomplikowany montaż i niezawodność działania pompy ciepła w każdych warunkach temperaturowych – otrzymamy świetny pomysł na nowoczesne grzanie w naszym domu. Warto wybrać tę opcję w Piasecznie i cieszyć się bardzo ekonomicznym ciepłem!

Piaseczno

Piaseczno – miasto powiatowe położone w województwie mazowieckim, w bliskim sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów, oddalone zaledwie 17 km od centrum Warszawy (na południe). Piaseczno wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej, a ze względu na atrakcyjne położenie na mapie Polski, w 2010 roku zostało uznane przez magazyn Forbes za jedno z miast z największym potencjałem dla rozwoju biznesu.

Będąc w Piasecznie warto zobaczyć m.in.: kościół św. Anny, dawną mykwę – rytualną żydowską łaźnię parową, wagon na wąskotorowej stacji Piaseczno Miasto, Muzeum Regionalne w budynku dawnej plebanii, klasycystyczny ratusz czy cmentarz żydowski z 1870 roku.

Sprawdź ofertę na pompy ciepła mazowieckie.

Opinie

„Wielu moich sąsiadów w Piasecznie zdecydowało się w ostatnich latach na montaż niezawodnej i proekologicznej pompy ciepła. Po namowach żony, w końcu i ja dołączyłem do tego zacnego grona. Polecam kompleksowe usługi doradcze od firmy Eco Strus – to profesjonaliści branżowi, jakich mało!” – Szymon, 38 lat

„Nigdy nie sądziłem, że z tradycjonalisty zmienię się w pasjonata nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Udało mi się jednak skorzystać z profesjonalnego doradztwa w firmie Eco Strus i od tej pory mogę cieszyć się niezawodnością gruntowej pompy ciepła we własnym domu. Warto wybrać innowacyjny system grzewczy!” – Kazimierz, 57 lat

„Po namowach znajomych i sąsiadów, u których sprawdziła się powietrzna pompa ciepła, ja również jestem szczęśliwą użytkowniczką tego nowoczesnego systemu grzewczego. Oszczędności w kosztach ogrzewania są naprawdę duże – warto z nich skorzystać!” – Iwona, 42 lata

Dołącz do grona naszych realizacji