Pompy ciepła Ostrów Mazowiecka

Pompy ciepła w Ostrowi Mazowieckiej cieszą się ogromnym zainteresowaniem kupujących. Nic w tym dziwnego. Wyróżniają się bowiem mnóstwem zalet i są szeroko polecanymi systemami grzewczymi. Jedną z najważniejszych korzyści związanych z montażem i użytkowaniem pomp ciepła, pozostają ich niewysokie koszty eksploatacji. W praktyce aż 80% energii cieplnej czerpana jest bowiem ze źródeł odnawialnych środowiska naturalnego. To pozwala znacznie ograniczyć koszty ogrzewania nawet do 70% w zestawieniu z instalacjami tradycyjnymi. Nawet jeśli praca pompy ciepła jest zasilana z wykorzystaniem energii elektrycznej – i tak koszty eksploatacyjne są dużo niższe, niż w przypadku wykorzystania tradycyjnych systemów grzewczych.

Powietrzne pompy ciepła Ostrów Mazowiecka

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Jakiego typu pompy ciepła cieszą się dużą popularnością w Ostrowi Mazowieckiej? Są to przede wszystkim wysoce niezawodne gruntowe pompy ciepła, opierające się na zasadzie bezpośredniego odparowania. Co to oznacza dla użytkowników innowacyjnych systemów grzewczych? Eksploatacja pompy gruntowej w praktyce wiąże się z brakiem obiegowej pompy dolnego źródła. Dzięki temu zaś mówić można o maksymalnym zmniejszeniu kosztów jej eksploatacji, przy jednoczesnym, dużo prostszym użytkowaniu tego urządzenia. Warto postawić więc na zakup i montaż niezawodnej gruntowej pompy ciepła. My polecamy systemy grzewcze dostępne w ofercie firmy Eco Strus! Sprawdź ofertę na pompy ciepła Mazowieckie.

Gruntowe pompy ciepła Ostrów Mazowiecka

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Precyzyjnie dobrana pompa ciepła do ogólnego zapotrzebowania budynku na ciepło doprowadzi do tego, że wyłącznie z jej wykorzystaniem będzie można mówić o optymalnym grzaniu, a nawet zapewnieniu dostępu do ciepłej wody użytkowej. Żeby jednak można było mówić o pełnym sukcesie w doborze powietrznej pompy ciepła, trzeba zadbać o to, by właściwie dopasować jej moc grzewczą. To zaś najlepiej zrobią specjaliści z branży. My polecamy w Ostrowi Mazowieckiej nawiązać współpracę z wysokiej klasy specjalistami z firmy Eco Strus. Ci z pewnością uwzględnią nie tylko całkowitą powierzchnię mieszkalną, ale również rodzaj instalacji grzewczej, ilość energii niezbędnej do ogrzania c.w.u., straty energii w budynku oraz jego wiek. Do tego trzeba mieć na uwadze także obciążenie cieplne dla pomieszczeń, które chce się ogrzać – z uwzględnieniem minimalnej temperatury obowiązującej w danej strefie klimatycznej.

Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka – miasto położone w województwie mazowieckim, zamieszkane przez ponad 22 000 mieszkańców. Ostrów Mazowiecka jest ośrodkiem miejskim z dobrze rozwiniętym przemysłem drzewnym, elektronicznym, maszynowym oraz spożywczym. Na terenie miasta działają m.in. fabryka mebli „Forte”, fabryka koncentratów spożywczych „Krüger” czy mleczarnia „Ostrowia”.

Będąc w Ostrowi Mazowieckiej warto zobaczyć kościół Wniebowzięcia NMP z II połowy XIX wieku, park z XIX wieku czy neobarokowy budynek ratusza.

Opinie

„Rosnąca popularność pomp ciepła w Ostrowi Mazowieckiej sprawiła, że i ja zainteresowałem się tą inwestycją. Zainwestowałem w zakup gruntowej pompy ciepła, bo pozwalały mi na to warunki działki. Z eksploatacji tego systemu grzewczego jestem bardzo zadowolony i polecam!” – Witold, 60 lat

„Sąsiad zachwalał powietrzną pompę ciepła od firmy Eco Strus, więc i my z żoną postanowiliśmy dowiedzieć się nieco więcej o korzyściach płynących z takiej inwestycji. Okazało się, że oszczędności w ogrzewaniu mogą być naprawdę duże! Czekamy na montaż naszej pompy ciepła.” – Karol i Barbara, 51 lat

„Od dawna myślałem o tym, by wymienić stary kocioł grzewczy na nowoczesny system ogrzewania. Traf chciał, że trafiłem na świetną ofertę pomp ciepła od dobrego producenta. Wybrałem kompleksowe usługi od Eco Strus w Ostrowi Mazowieckiej i nie żałuję. Warto!” – Jan, 47 lat

Dołącz do grona naszych realizacji