Pompy ciepła Koniecpol

W poszukiwaniu sposobu na zakończenie przepłacania za grzanie we własnym domu… warto zwrócić uwagę na nowoczesne i wysoce niezawodne pompy ciepła. Te nowoczesne systemy grzewcze świetnie sprawdzają się w warunkach pogodowych występujących w Polsce i nie zawodzą żadnego z inwestorów. Na szczęście świadomość współczesnych inwestorów jest coraz większa, stąd też rośnie zainteresowanie zakupem i montażem pomp ciepła także w Koniecpolu. Warto postawić na wybór najnowocześniejszej, ale również liczni sprawdzonej technologii. Bo jeśli można sporo oszczędzić na kosztach ogrzewania własnego domu… dlaczego by tego nie zrobić?

Powietrzne pompy ciepła Koniecpol

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Gruntowe pompy ciepła w Koniecpolu cieszą się stale rosnącą popularnością. Nie dzieje się tak przypadkowo. Wszystko za sprawą tego, że te nowoczesne systemy grzewcze zaliczane są do wysoce niezawodnych, super wydajnych oraz proekologicznych. Czego chcieć więc więcej?

Do tego pompy ciepła wyposażone w wymiennik gruntowy pozwalają na skuteczne ogrzanie pomieszczeń mieszkalnych do temperatury około 22°C. Warto pamiętać jednak o tym, że aby z sukcesem osiągnąć ten poziom ciepła, dobrze jest nastawiać różne wartości grzania w ciągu dnia. Wszystko po to, by chociażby wyprodukowane w nocy ciepło mogło zostać zakumulowane w buforze.

Gruntowe pompy ciepła Koniecpol

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

Zasada działania powietrznej pompy ciepła nie jest skomplikowana. Urządzenie to bowiem do produkcji ciepła wykorzystuje energię zaczerpniętą z powietrza. Warto wiedzieć jednak, że w przypadku większych mrozów dobrze jest wspomóc pracę takiej pompy z wykorzystaniem grzałki elektrycznej. Dzięki temu zyska się pewność, że dogrzanie budynku mieszkalnego będzie zapewnione na poziomie w pełni pożądanym.

Dodatkowo warto podkreślić, że montaż powietrznej pompy ciepła jest dużo tańszy, niż instalacja gruntowego systemu grzewczego. Warto więc rozważyć możliwość takiej instalacji we własnym domu w Koniecpolu i nie tylko. To się opłaca!

Koniecpol

Koniecpol – miasto położone w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim. Miasto leży nad rzeką Pilicą i jest siedzibą władz gminy miejsko – wiejskiej. Będąc w Koniecpolu warto zobaczyć przede wszystkim wczesnobarokowy kościół parafialny Świętej Trójcy, Pałac Potockich oraz stację kolejową.

Opinie

„Znajomi polecili mi montaż powietrznej pompy ciepła typu split, a ja skorzystałem z porady. Zależało mi na tym, by system grzewczy pracował wyjątkowo cicho. Okazało się, że moja inwestycja w rodzinnym Koniecpolu okazała się prawdziwym strzałem w 10 – tkę! Od tej chwili pompy ciepła polecam wszystkim zainteresowanym wykorzystaniem nowoczesnych technologii grzewczych.” – Juliusz, 37 lat

„Zawsze dużo dobrego słyszałam o pompach ciepła, jednak nigdy nie wiedziałam, które urządzenie będzie idealnie spełniało potrzeby mojej rodziny. W końcu trafiłam jednak do firmy Eco Strus i okazało się, że świetni fachowcy pomogli mi wybrać pompę ciepła idealnie dopasowaną do moich potrzeb. Polecam ich usługi w Koniecpolu!” – Agnieszka, 42 lata

„Nigdy nie sądziłem, że zamienię tradycyjny kocioł grzewczy na pompę ciepła… A jednak! Przekonały mnie pozytywne opinie znajomych i fachowcy z firmy Eco Strus. Jestem bardzo zadowolony z poczynionej inwestycji.” – Hubert, 49 lat

Dołącz do grona naszych realizacji