Pompy ciepła Częstochowa

Aby można było mówić o realnym obniżeniu kosztów ogrzewania domu, warto poznać zalety korzystania z niezawodnych i bardzo wydajnych nowoczesnych systemów grzewczych. O jakich systemach mowa? Oczywiście o pompach ciepła, które także w Częstochowie cieszą się ogromnym i stale rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów. Popularność pomp ciepła nikogo dziś nie dziwi – nie dość, że systemy te pozwalają cieszyć się z dostępu do pożądanego ciepła, to do tego jeszcze generują naprawdę duże oszczędności w kosztach ogrzewania. Ponadto są rozwiązaniami nieszkodzącymi środowisku naturalnemu! Z pewnością warto poznać liczne korzyści związane z ich użytkowaniem właśnie w Częstochowie!

Powietrzne pompy ciepła Częstochowa

Pompa ciepła
Mitsubishi Electric

Hitachi
Yutaki S

Stały rozwój technologii oraz postęp naukowy sprawiają, że nowoczesne gruntowe pompy ciepła to systemy nie tylko wysoce bezawaryjne, ale również… generujące dużo mniejszy poziom hałasu. Czy to jest ważne? Oczywiście, że tak – tym bardziej że pompy ciepła pobierające energię z gruntu pracować będą dużo ciszej, niż tradycyjne kotły grzewcze.

Nic dziwnego więc, że coraz więcej inwestorów także w Częstochowie decyduje się na to, by postawić na zakup i montaż super wydajnej gruntowej pompy ciepła. Taka inwestycja nie dość, że szybko się zwróci, to będzie doskonałym pomysłem na proekologiczne i pro ekonomiczne działanie we własnym gospodarstwie domowym. Warto!

Przeczytaj również jaką wybrać pompę ciepła i gdzie ją zamontować.

Gruntowe pompy ciepła Częstochowa

Pompa ciepła
Caliane

Pompa ciepła
DeDitrich GSHP

W Częstochowie także powietrzne pompy ciepła cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Do najczęściej wybieranych zaliczyć należy rzecz jasna systemy grzewcze typu split, składające się z dwóch jednostek. W ten oto nieskomplikowany sposób można zamontować poza budynkiem mieszkalnym zarówno sprężarkę, jak i wentylator. Dzięki temu zyska się dostęp nie tylko do wyjątkowo cichej pracy takiej pompy ciepła, ale również otrzyma się pewność, że wybrany przez nas system grzewczy będzie wysoce niezawodny mimo upływu lat.

Warto dodać, że powietrzne pompy ciepła typu split zaliczane są do systemów praktycznie niesłyszalnych nie tylko dla domowników, ale także ich sąsiadów. Taką pompę z sukcesem można zamontować nawet w odległości 3 m od granicy działki, a urządzenie spełniać będzie wszystkie swoje funkcje.

Częstochowa

Częstochowa – miasto na prawach powiatu, położone w północnej części województwa śląskiego. Częstochowa zajmuje 13. miejsce w Polsce pod względem zajmowanej powierzchni oraz  gęstości zaludnienia. Częstochowa pozostaje jednym z największych ośrodków gospodarczych, kulturalnych i administracyjnych na Śląsku. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie miasta pozostają bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, gdzie przechowywany jest obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Niezmiennie od lat do Częstochowy pielgrzymują wierni.

Sprawdź również ofertę:

Opinie

„Od lat marzyłem o zmianie tradycyjnego kotła na nowoczesną pompę ciepła. Skorzystałem w Częstochowie z profesjonalnego doradztwa i fachowego wsparcia. Od kilku miesięcy mogę cieszyć się pełnią funkcjonalności mojej gruntowej pompy ciepła. Polecam!” – Stefan – 53 lata

„Odkąd sąsiad został posiadaczem ekologicznej pompy ciepła, sporo oszczędza na kosztach ogrzewania – także przy podgrzewaniu wody użytkowej. Postanowiłem pójść w jego ślady i skorzystałem z kompleksowych usług dostępnych w Częstochowie w firmie Eco Strus. Jestem bardzo zadowolony!” – Mikołaj, 44 lata

„Nigdy nie sądziłam, że montaż nowoczesnej pompy ciepła może tak wiele zmienić w życiu mojej rodziny. Oszczędności za ogrzewanie tworzą się same, a ja mogę cieszyć się dostępem do zawsze ciepłej wody według potrzeb. Warto wybrać powietrzną pompę ciepła!” – Magdalena, 39 lat

Dołącz do grona naszych realizacji